Vyřídíme dotace

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily je tu i pro Vás

Patříte-li k nadšeným podporovatelům elektromobilů, tak určitě řešíte i to, jak si můžete co nejjednodušeji a nejlevněji svůj elektromobil nabíjet i doma. Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily od Smart4smart.cz je skvělým řešením.

 

Co je to domácí nabíjecí stanice pro elektromobily?

Pokud složitě natahujete prodlužovačku až ke svému vozu a nabíjíte ho ze zásuvky, tak vězte, že těmto amatérským a často nebezpečným pokusům už je konec. Konečně je tu špičkově technologicky zpracovaná, elegantní a kvalitní nabíjecí stanice, která poslouží stejně dobře v bytovém komplexu, u kancelářské budovy, ale i u Vás doma. Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily INCH se dodává ve čtyřech verzích, přičemž INCH LITE nebo ještě o třídu lepší INCH HOME jsou tím pravým řešením pro Váš domov.

 

Co nabízí domácí nabíjecí stanice pro elektromobily?

Přemýšlíte, proč raději dál nenabíjet elektromobil pomalu ze zásuvky? Protože důvodů, proč si pořídit domácí nabíjecí stanici pro elektromobily, je víc než dost. Základní verze INCH LITE stojí jen pár tisíc korun, ale můžete si ji pořídit i s vylepšením ve formě varianty s integrovanou nadproudovou ochranou nebo integrovaným proudovým chráničem. Totéž platí i pro verzi INCH HOME, která je technologicky propracovanější a nabízí například připojení k Ethernet/Wi-Fi, mechanickou odolnost IK10, barevný dotykový displej, robustní uživatelské rozhraní, podporu OCPP, modulu Load Guard proti přetížení hlavního jističe a komunikačního protokolu Modbus pro připojení s chytrou domácností.

 

Ideální parťák k chytré domácnosti

Máte-li chytrou domácnost a nainstalované fotovoltaické panely, je pro vás nabíjecí stanice INCH od Smart4smart.cz jako dělaná. Můžete ji totiž nejen propojit se svou domácností prostřednictvím protokolu Modbus, ale rovnou ji zásobovat energií z fotovoltaických panelů. Kromě toho máte možnost určit, kdy začne proces nabíjení – tedy klidně si zvolit dobu, kdy máte levnější tarif elektřiny. A nabíjení elektromobilu se pro Vás tak rázem stane finančně výhodnější.

Zpět do obchodu