Vyřídíme dotace

Dobíjecí stanice pro bytové domy

Dobíjecí stanice pro bytové domy představují klíčový prvek pro podporu elektromobility v urbanizovaných oblastech. Jejich instalace umožňuje rezidentům nabíjení elektromobilů přímo ve vlastních domovech, což zvyšuje pohodlí a atraktivitu elektromobilů pro obyvatele měst.

  • Integrace dobíjecích stanic do bytových domů podporuje snížení emisí skleníkových plynů v městské dopravě a přispívá ke zlepšení kvality ovzduší, obzvláště když se propojí s fotovoltaikou.
  • Zajištění dostatečného množství dobíjecích stanic v bytových domech může podpořit rychlejší přechod k udržitelnějším formám dopravy a zlepšit životní prostředí ve městech.

Wallbox Smart a dobíjecí stanice pro SVJ

V nabídce Smart4smart najdete také oblíbené dobíjecí stanice pro SVJ (společenství vlastníků jednotek) a Wallbox Smart. Během vývoje bylo počítáno s využitím na maximum pro komplexní podporu každodenního života a zapojení se do dopravní infrastruktury.

Nabíjecí stanice Wallbox Smart nabízí podporu propojování více stanic do jedné skupiny, podporu OCPP, správu uživatelů, konektivitu Ethernet/WiFi/LTE, možnost rozúčtování nákladů, podporu Modbus, barevný dotykový displej, hliníkové tělo, možnost integrovaného proudového chrániče, možnost integrovaného MID elektroměru, robustní uživatelské rozhraní, možnost chytrého nabíjení, podporu Load Guard, kabely Mennekes a zabezpečení.

Vývoj dobíjecí stanice pro bytové domy

Vývoj dobíjecích stanic pro bytové domy je v současné době na vzestupu díky rostoucí poptávce po elektromobilitě a potřebě podpory již existující infrastruktury. Nové technologické inovace směřují k vytvoření efektivnějších a uživatelsky přívětivějších stanic, které by mohly být snadno integrovány do existujících bytových komplexů. V nabídce Smart4smart najdete kromě dobíjecích stanic INCH LITE, INCH HOME, INCH PRO a INCH DUO také veškeré potřebné příslušenství a služby k tomu.

Zpět do obchodu