Vyřídíme dotace

Služby

Poradenství v oblastí nabíjecích stanic

Plánujete pořízení nabíjecí stanice nebo více nabíjecích stanic? Neradi byste pořídili nevhodné nabíjecí stanice nebo se chcete vyhnout skrytým nákladům v podobě nákupu nabíjecích stanic bez potřebných ochran předepsaných normou a s tím spojené nemilé překvapení v podobě dokoupení a instalace ochrany do rozvaděče, kde na ně nebude místo? Nebo jen chcete zjistit více informací o nabíjení elektromobilů a probrat jaké jsou možnosti? Neváhejte nás kontaktovat, postaráme se o Vás!

 

 

Místní šetření přímo u Vás

Pro zákazníky, kteří chtějí ověřit proveditelnost instalace nabíjecí stanice v jejich bydlišti nebo zaměstnání, nabízíme výjezd našeho technika přímo na místo instalace. Technik zkontroluje současný stav elektroinstalace, jistících prvků, odběr spotřebičů, vyslechne si zákazníkovi požadavky, navrhne vhodné řešení a potřebné úpravy a dle toho připraví kompletní nabídku na klíč. Samozřejmostí je zodpovězení veškerých otázek týkajících se nabíjení elektromobilů a představení jednotlivých variant nabíjecích stanic. Pokud máte zájem o místní šetření, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení termínu.

Projektová dokumentace a instalace nabíjecích stanic na klíč.

Naším zákazníkům nabízíme kompletní realizaci nabíjecí stanice na klíč včetně případného vypracování projektové dokumentace.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení