Vyřídíme dotace

Služby

Poradenství v oblastí nabíjecích stanic

Plánujete pořízení nabíjecí stanice nebo více nabíjecích stanic? Neradi byste pořídili nevhodné nabíjecí stanice nebo se chcete vyhnout skrytým nákladům v podobě nákupu nabíjecích stanic bez potřebných ochran předepsaných normou a s tím spojené nemilé překvapení v podobě dokoupení a instalace ochrany do rozvaděče, kde na ně nebude místo? Nebo jen chcete zjistit více informací o nabíjení elektromobilů a probrat jaké jsou možnosti? Neváhejte nás kontaktovat, postaráme se o Vás!

 

 

Místní šetření přímo u Vás

Pro zákazníky, kteří chtějí ověřit proveditelnost instalace nabíjecí stanice v jejich bydlišti nebo zaměstnání, nabízíme výjezd našeho technika přímo na místo instalace. Technik zkontroluje současný stav elektroinstalace, jistících prvků, odběr spotřebičů, vyslechne si zákazníkovi požadavky, navrhne vhodné řešení a potřebné úpravy a dle toho připraví kompletní nabídku na klíč. Samozřejmostí je zodpovězení veškerých otázek týkajících se nabíjení elektromobilů a představení jednotlivých variant nabíjecích stanic. Pokud máte zájem o místní šetření, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a domluvení termínu.

Projektová dokumentace a instalace nabíjecích stanic na klíč.

Naším zákazníkům nabízíme kompletní realizaci nabíjecí stanice na klíč včetně případného vypracování projektové dokumentace.

 

Zpět do obchodu