Vyřídíme dotace

Dobíjecí stanice pro SVJ

Dobíjecí stanice pro SVJ (společenství vlastníků jednotek) jsou klíčovým prvkem pro podporu elektrických vozidel v bytových domech.

Smart4smart nabízí v rámci dobíjecích stanic modely INCH LITE, INCH HOME, INCH PRO a INCH DUO.

Dobíjecí stanice pro bytové domy a Wallbox Smart

Dobíjecí stanice pro bytové domy jsou klíčovým prvkem infrastruktury pro rozvoj elektrické mobility ve městech.

  • Instalace dobíjecích stanic v bytových domech umožňuje obyvatelům nabíjet svá vozidla přímo ve svém rezidenčním prostředí, což přispívá k udržitelnějšímu způsobu života a podporuje přechod na elektrickou mobilitu.

Wallbox Smart je inovativní dobíjecí stanice, která kombinuje moderní technologie s uživatelskou přívětivostí.

  • S funkcemi jako je plánování dobíjení, vzdálené ovládání a sledování spotřeby elektřiny, Wallbox Smart přináší uživatelům pohodlné a inteligentní řešení pro dobíjení jejich elektromobilů doma i ve firmách.

Dobíjecí stanice pro SVJ a Ocean

Využít můžete také náš software Ocean určený pro správu sítě dobíjecích stanic pro SVJ a další projekty. Jedná se o cloudové řešení zajišťující Vám kompletní správu instalovaných nabíjecích stanic spravu přístupů uživatelů a řešit rozúčtování mezi nákladová střediska, nájemníky a koncové uživatele.

Samotné nabíjecí stanice nabízí řadu výhod jako je konektivita Ethernet/WiFi/LTE, možnost rozúčtování nákladů, podporu Modbus, barevný dotykový displej, hliníkové tělo, možnost integrovaného proudového chrániče, možnost integrovaného MID elektroměru a mnoho dalších. Zajímají vás další podrobnosti, máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás, společně najdeme cestu k řešení vašeho projektu.

Zpět do obchodu