Vyřídíme dotace

O nás

Elektromobilitě věříme…máme zkušenosti a silné zázemí

 

Společnost Smart4smart působí na českém trhu již od roku 2014 a řadí se tak mezi průkopníky v rozvoji elektromobility v České republice. Založení společnosti bylo reakcí nejen na začínající rozvoj daného segmentu trhu, ale také na trvale zvyšující se poptávku po řešení nabíjení jak v soukromém tak v komerčním sektoru včetně možnosti správy nabíjecí infrastruktury I interakci s distribuční síti.

 

Za dobu působení společnost dodala na český trh více jak 1.300 nabíjecích stanic, stala se partnerem významných firem a uzavřela partnerství s významnými automobilovými značkami jako Mercedes-Benz Česká republika, Hyundai Motor Czech a dalšími. Společnost dále spolupracuje s významnými hráči v oblasti dodavatelů elektrické energie. 

 

Společnost Smart4smart je generálním partnerem výrobce ETREL pro Českou republiku. Výrobce ETREL se věnuje elektromobilitě již neuvěřitelných 15 let a proto za jeho produkty stojí především zkušenosti, pokročilé funkce a v neposlední řadě veškeré potřebné certifikace dle platných norem. Výrobní závod je umístěn ve Slovinsku a zaměstnává přes 160 pracovníků. Nabíjecí stanice ETREL se nacházejí ve více jak 40 zemích a na všech kontinentech. Celkový počet dodaných stanic je více než 40.000 kusů. Hlavní tým společnosti ETREL pochází z energetického sektoru a přináší znalosti a zkušenosti potřebné k vývoji vyspělých produktů pro nabíjení elektromobilů v inteligentních sítích.

 

V červenci 2021 se společnost stala součástí Landys+Gyr - nadnárodní korporace a světového lídra v oblasti inteligentního měření a hospodaření s energií.

Zpět do obchodu