Vyřídíme dotace

Už žádná zásuvka – domácí nabíječka elektromobilů je tady

Pokud jste investovali do elektroauta, je ideální volbou pro nejrychlejší a nejpohodlnější nabíjení domácí nabíječka elektromobilů. Pořídit si ji dnes už není žádný problém – a například nabíječky INCH od Smart4smart.cz opravdu stojí za to.

 

Vaše nová domácí nabíječka elektromobilů

Pořízením nabíjecí stanice pro elektromobily přímo k vám domů můžete ušetřit spoustu času, který byste jinak strávili u veřejné nabíječky. Nemusíte stát ve frontě. Nemusíte zdlouhavě čekat, až se baterie nabije. Bude vás to stát mnohem méně peněz. A chod nabíječky můžete sledovat klidně z pohodlí domova na dálku, a to díky propojení s Wi-Fi. Domácí nabíječka elektromobilů INCH se zkrátka stane vaším novým nedocenitelným pomocníkem.

 

Levnější i propracovanější verze

Skvělou zprávou je, že domácí nabíječka elektromobilů není vůbec tak drahá, jak si nejspíš myslíte. Pokud nejste příliš nároční, bude vás stát jen pár tisíc korun. Kvalitní nabíječky INCH, které pocházejí z rukou prověřeného a spolehlivého slovinského výrobce ETREL, si získaly skvělé jméno v mnoha zemích světa. Díky společnosti Smart4smart.cz, která je generálním partnerem ETREL pro ČR, se dostávají i do domovů českých zákazníků. A pokud vám nestačí obyčejná INCH LITE, můžete sáhnout po propracovanější INCH HOME, která nabízí celé spektrum chytrých funkcí.

 

Ideální pro chytrou domácnost

Domácí nabíječka elektromobilů INCH se vyplatí každému majiteli elektromobilu. Ještě výhodnější je ale pro ty, kdo mají a aktivně využívají chytrou domácnost. Umožňuje totiž propojení právě s chytrou domácností, a navíc je možné napojit ji i přímo na fotovoltaické panely, takže výrazně ušetříte za dobíjení. A i když fotovoltaické panely nemáte, můžete nabíjecí stanici INCH nastavit tak, aby se spouštěla jen ve chvílích s aktivním levnějším tarifem elektřiny. Investice se vám díky tomu může vrátit mnohem dříve než tušíte.

Zpět do obchodu