Vyřídíme dotace

Nabíjení elektromobilů s moderními nabíjecími stanicemi je snadné

Dnešní nabíjecí stanice už nejsou v žádném ohledu stejné jako ty vyrobené před pouhými pár lety. Nabíjení elektromobilů se dnes stává vysoce technologickou záležitostí a nabíjecí stanice INCH jsou toho příkladem.

 

Smart nabíjení elektromobilů

Nabíjení elektromobilů je čím dál chytřejší a sofistikovanější a přibývají tak nejrůznější funkce nabíjecích stanic. Integrovaná nadproudová ochrana nebo integrovaný proudový chránič už jsou samozřejmostí, stejně jako ochrana před přetížením hlavního jističe. Nabíjecí stanice INCH dodávané společností Smart4smart.cz jsou skutečně „smart“, tedy chytré – mají barevný dotykový displej, rozsáhlé uživatelské rozhraní, nabídku správy uživatelů, možnost chytrého nabíjení, připojení k Wi-Fi/LTE (či Ethernet), schopnost rozúčtování nákladů a třeba i podporu protokolu Modbus nebo OCPP.

 

Propojení s chytrou domácností

Chytrá domácnost plná chytrých spotřebičů a zcela automatizovaná – to je sen snad každého z nás. Ti, kteří už si ji pořídili, mohou naplno využívat všechny její výhody. A jednou z nich je i to, že pokud máte elektromobil, tak díky nabíjecí stanici INCH se dá nabíjení elektromobilu propojit právě i s chytrou domácností. Případně lze nabíjecí stanice INCH připojit přímo k fotovoltaické elektrárně, čímž ušetříte spoustu finančních prostředků za nabíjení.

 

Evropská kvalita

Nabíjecí stanice dovážené z východní Asie většinou nejsou příliš kvalitní. U nabíjecích stanic INCH se tohoto rozhodně nemusíte bát – vyrábí se ve Slovinsku a jejich výrobce, společnost ETREL, se v oblasti elektromobility pohybuje už přes 15 let. Jejich hlavní devízou je nejen kvalita všech součástek, ale i integrace moderních technologií do nabíjecích stanic. Takže INCH nabíječky mohou vzájemně komunikovat například díky cloudovému prostředí, a pokud jich máte víc, můžete je na dálku nejen kontrolovat, ale i různě nastavovat a ovládat.

Zpět do obchodu