Vyřídíme dotace

Nabíjení elektromobilu můžete propojit třeba s chytrou domácností

Ve firmě i doma – nabíjecí stanice INCH od společnosti Smart4smart.cz pro nabíjení elektromobilů mohou být umístěny všude bez ohledu. Mají mnoho funkcí, dokážou nabíjet levnějším proudem (HDO) a můžete je sledovat i online na dálku.

 

Nabíjení elektromobilu nikdy nebylo zajímavější

Pokud jste fanda do technologií a obyčejné nabíjení elektromobilu Vás již dávno omrzelo, jsou nabíjecí stanice INCH, dodávané společností Smart4smart.cz, přesně tím co potřebujete. Nabízejí se ve čtyřech verzích, z nichž si vybere každý – domácí uživatel i majitel nadnárodní korporace. Nabíjecí stanice je možné zabezpečit PIN kódem, RFID kartami, spravovat uživatele, nastavovat předpokládané časy odjezdů pro automatické spuštění nabíjení, propojit je s cloudovým řešením Ocean, komunikovat s nimi přes Wi-Fi i LTE nebo sledovat jejich detailní statistiky přes webové rozhraní

 

Bezpečné nabíjení elektromobilu doma

Nabíjecí stanice INCH jsou ideálním řešením pro nabíjení elektromobilu doma. Kromě toho, že se dají propojit s chytrou domácností nebo fotovoltaickou elektrárnou, na nich prostřednictvím robustního uživatelského rozhraní můžete také nastavovat časy nabíjení na dobu, kdy máte levnější tarif elektřiny. Varianty s integrovanou nadproudovou ochranou či integrovaným proudovým chráničem Vám zajistí klidný spánek s ohledem na bezpečnost nabíjení. A skvělá je také podpora modulu Load Guard, který chrání před přetížením hlavního jističe.

 

Slovinská kvalita

Existují kvalitní nabíjecí stanice elektromobilů – a pak ty méně kvalitní. Nabíjecí stanice INCH od Smart4smart.cz se rozhodně řadí do první skupiny. Veškeré technologie i výrobky jsou do České republiky dodávané slovinským výrobcem ETREL, který má na poli elektromobility více než 15 let zkušeností a vlastní vývoj. Všechny jejich nabíjecí stanice samozřejmě mají certifikace dle platných norem. A o jejich kvalitě svědčí i to, že se používají ve více než 40 zemích a na všech kontinentech světa.

Zpět do obchodu