Vyřídíme dotace

Nabíjecí stanice pro elektromobily mohou mít spousty chytrých funkcí

Nabíjení elektromobilů už zdaleka není jen o „hloupých“ nabíječkách, do nichž auto připojíte a pak jen čekáte na nabití baterie. Moderní nabíjecí stanice pro elektromobily INCH nabízí celou řadu chytrých funkcí včetně robustního uživatelského rozhraní. Některé funkce Vám pomůžou uspořit náklady za nabíjení elektromobilu.

 

Chytré nabíjecí stanice pro elektromobily

Stejně jako přibývá chytrých domácností, přibývají i chytré nabíjecí stanice pro elektromobily. Nabíjecí stanice INCH od Smart4smart se mezi ně rozhodně řadí a je možné propojit je s chytrou domácností případně se systémem řídící fotovoltaické panely. Mezi další funkce patří například dynamické řízení výkonu, kdy modul Load Guard v rozvaděči komunikuje s nabíjecí stanicí pro elektromobily, měří aktuální zatížení hlavního jističe a nabíjecí stanice upravuje svůj výkon právě dle aktuální volné kapacity na jističi. Takto je možné řídit i několik nabíjecích stanic najednou. S pomocí chytrého nabíjení také můžete co nejvíce využívat levnější tarif elektrické energie nebo prioritizovat mezi nabíjecími stanicemi dle zadaného času odjezdu.

 

Nabíjecí stanice pro elektromobily v cloudu

Cloud vládne světu a stejně tak je tomu u nabíjecích stanic. Společnost Smart4smart nabízí cloudové řešení pro kompletní správu firemní nabíjecí infrastruktury. Odkudkoliv na světě tak můžete sledovat vytížení Vašich nabíjecích stanic, jejich obsazenost, spotřeby, uživatelé Vaší nabíjecí infrastruktury a případně řešit údržbu. Všechny nabíjecí stanice tak máte na jednom místě a přehledu. Samotné nabíjecí stanice pak mají vlastní uživatelského rozhraní s možností zadávání lokálních uživatelů.

 

Smart4smart přepisuje historii

Společnost Smart4smart působí v České republice již od roku 2014 a počítá se tak k průkopníkům v oblasti elektromobility. Všechny nabízení nabíjecí stanice jsou od slovinského výrobce ETREL. Jedná se o výrobce s 15-ti letou historií a také člena nadnárodní skupiny Landys+GYR. Všechny nabíjecí stanice pro elektromobily od výrobce ETREL mají veškeré potřebné certifikace a jsou dodávány na všechny kontinenty světa.

Zpět do obchodu