Vyřídíme dotace

Nabíjecí stanice INCH patří k tomu nejlepšímu na trhu

Kdo shání nabíječku pro elektromobil, měl by se zaměřit na kvalitní evropské výrobky. Mezi nejuznávanější výrobce patří rozhodně slovinská společnost ETREL a její nabíjecí stanice INCH.

 

Ve světě i v Česku

O tom, že jsou nabíjecí stanice INCH skutečně kvalitní, mají dlouhou životnost a nejsou s nimi téměř žádné problémy, svědčí především to, že je ETREL je dodává do více než 40 zemí světa. Svých nabíječek prodal už více než 40 000 a z toho přes 1 300 jich dnes najdete v České republice. Díky tomu, že je v Česku jeho generálním partnerem společnost Smart4smart.cz, jejíž historie sahá až do roku 2014, si můžete nabíjecí stanice INCH snadno pořídit i vy. A to jak k sobě domů, tak třeba i do firmy.

 

4 verze nabíjecí stanice INCH

Skvělé je, že nabíjecí stanice INCH se nevyrábějí jen v jedné verzi, nýbrž mají čtyři varianty. Každá je jiná, má jiné funkce a každá vyhoví jinému typu uživatelů. Například nabíjecí stanice INCH LITE je ideální pro nenáročného zákazníka, který stojí jen o domácí dobíjení elektromobilu a pokročilou nadstavbu od nabíječky neočekává. Náročnější zákazníci pak ocení nabíjecí stanice INCH HOME, které toho umí mnohem víc, a to včetně komunikace přes Wi-Fi. Firmy zase využijí nabíjecí stanice INCH PRO nebo nabíjecí stanice INCH DUO.

 

Co umí nabíjecí stanice INCH?

Nyní si v krátkosti shrňme, co všechno nabíjecí stanice INCH od Smart4smart.cz zvládají – a je toho skutečně hodně. Mají barevný dotykový displej, hliníkové tělo, možnost integrovaného proudového chrániče a integrovaného MID elektroměru. Mají webové uživatelské rozhraní, možnost správy uživatelů i možnost chytrého nabíjení, dají se připojit k Ethernetu/Wi-Fi, můžete si u nich rozúčtovat náklady. Podporují Modbus, Load Guard a OCCP. Dostatečné zabezpečení je u nich samozřejmostí, stejně jako kvalitní kabely Mennekes.

Zpět do obchodu