Vyřídíme dotace

INCH DUO je moderní nabíjecí stanice s platebním terminálem

Chcete si pořídit nabíječku pro elektromobily, která by mohla sloužit všem zájemcům? V tom případě je nejjednodušším řešením nabíjecí stanice s platebním terminálem, třeba INCH DUO od renomovaného slovinského výrobce ETREL.

 

Jak funguje nabíjecí stanice s platebním terminálem?

Podíváte-li se na stránky společnosti Smart4smart.cz, která je v České republice generálním partnerem slovinského výrobce ETREL, zjistíte, že nabízí čtyři různé varianty nabíječek pro elektromobily. Pokud hledáte nabíjecí stanice s platebním terminálem, zaměřte se na nabíječku INCH DUO. Tato nabíjecí stanice platební terminál obsahuje a je proto ideální na veřejná prostranství, kde umožňuje snadné využívání, disponuje moderními funkcemi a lze přes ni snadno platit za využitou elektřinu.

 

Využijte klastr pro nabíjecí stanice s platebním terminálem

Máte-li nabíjecí stanice jako svůj byznys, jistě vás potěší, že nabíjecí stanice INCH DUO můžete snadno spojovat do skupin (takzvaných klastrů) a pohodlně je tak provozovat bez nutnosti napojení do dozorového centra. Tyto nabíjecí stanice s platebním terminálem umožňují od roku 2022 přímé platby. Skvělé je, že mají velký dotykový displej, na kterém se zobrazují všechny pokyny k úspěšnému nabíjení. Samozřejmostí je, že mají veškerou potřebnou certifikaci podle platných norem, aby byla zajištěna kompletní bezpečnost uživatelů i elektromobilů.

 

Zabezpečení nabíjecí stanice s platebním terminálem

Nabíječky INCH DUO mají snad všechny představitelné funkce, na které byste mohli pomyslet. Můžete je na dálku hlídat, spravovat i ledacos u nich upravovat. A myslí i na řádné zabezpečení. Zákazníci je proto mohou aktivovat různými způsoby, které si sami nastavíte – můžete využít odemčení pomocí PIN kódu, čipové karty, mobilní aplikace, SMS nebo Plug & Charge. Váš byznys díky nim bude jen vzkvétat.

Zpět do obchodu