Vyřídíme dotace

Elektromobily nabíjecí stanice potřebují – pořiďte si tu svou

Majitelé elektromobilů jistě mají vytipovaná místa, kde mohou v klidu nabíjet baterii svého vozu. Ale co takhle pořídit si pro elektromobily nabíjecí stanice i do vaší firmy, bytového komplexu nebo si dát jednu rovnou domů?

 

Dobíjejte v klidu domova

Přijedete z práce nebo výletu a baterie je skoro na minimu. A tak se jde nabíjet. Zná to každý majitel elektromobilu. Je nutné nezapomenout, protože jinak ráno prostě neodjedete. Abyste nemuseli nabíjet pomalu ze zásuvky, vyplatí se Vám pořídit si pro elektromobily nabíjecí stanice k sobě domů (nebo do firmy). Nabíjecí stanice INCH dodávané společností Smart4smart.cz nabízejí netušené možnosti, jedná se o kvalitní slovinskou výrobu a různé varianty jsou vhodné pro různé uživatele. Posuďte sami.

 

Jak vybrat pro elektromobily nabíjecí stanice?

Na trhu jsou pro elektromobily nabíjecí stanice různých typů a od různých výrobců. Právě na ně byste se měli detailněji zaměřit a hledat ověřené a kvalitní výrobce. Slovinský ETREL, jehož generálním partnerem pro ČR je právě společnost Smart4smart.cz, se elektromobilitou zabývá už více než 15 let a má mnoho zkušeností s výrobou, používá nejmodernější technologie a jeho specialita pro elektromobily - nabíjecí stanice INCH se vyváží do více než 40 zemí světa.

 

Vyberte si tu svou vysněnou

Nabíjecí stanice INCH se prodávají v několika variantách. Jsou určené pro domácí použití a vyhoví skromnějším i těm náročnějším klientům, kteří chtějí po nabíjecí stanici více než jen pouhé nabíjení baterie. Verze INCH PRO a INCH DUO jsou například vhodné pro bytové komplexy nebo firmy, v nichž se nachází více elektromobilů. Všechny stanice se dají spojit do takzvaného klastru nebo ovládat přes cloudové úložiště, nabízejí chytré nabíjení a mají různé možnosti zabezpečení i správy uživatelů.

Zpět do obchodu