Vyřídíme dotace

Domácí nabíjení elektromobilu je dnes realitou

Nabíjecí stanice pro elektromobily sice po Evropě i po Česku existují a neustále vznikají další, ale jejich síť a dostupnost stále není dostatečná. Proto je domácí nabíjení elektromobilu skvělou možností pro všechny majitele elektromobilů.

 

Už jste vyzkoušeli domácí nabíjení elektromobilu?

Velmi pravděpodobně jakožto majitelé elektromobilu své auto nabíjíte i doma. Jinak to snad ani nejde, protože nabíjecích stanic na veřejnosti není dost a začínají u nich bývají fronty. A co takhle pořídit si profesionální nabíjecí stanici přímo domů a nabíjet v klidu, bez čekání a třeba i za levný tarif elektřiny? Domácí nabíjení elektromobilu je čím dál populárnější a s nabíjecími stanicemi INCH od společnosti Smart4smart.cz už to není žádný problém.

 

Domácí nabíjení elektromobilu za příznivou cenu

Možná vás dosud odrazovala cena nabíjecích stanic pro elektromobily. A ty nezvykle levné Vám zase připadaly příliš nedůvěryhodné. Přinášíme vám dobrou zprávu. Na trhu je k dostání cenově výhodná, a přitom velmi kvalitní, nabíječka INCH LITE od slovinského výrobce ETREL, která poslouží každému majiteli elektroauta. Její instalace je snadná, můžete si objednat i verzi s integrovanou nadproudovou ochranou nebo integrovaným proudovým chráničem a domácí nabíjení elektromobilu s profi nabíjecí stanicí se pro vás stane příjemnou realitou.

 

Chcete něco lepšího?

Nabíjecí stanice INCH se prodávají ve čtyřech variantách. Lepší než INCH LITE je bezesporu INCH HOME, která vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů pro domácí nabíjení elektromobilu. Máte-li firmu a používáte elektromobily, je pro vás skvělým řešením INCH PRO nebo INCH DUO, které můžete spojovat v takzvané klastry, ovládat je prostřednictvím cloudového úložiště, na dálku je kontrolovat i nastavovat, spravovat jejich uživatele nebo si třeba rozpočítat náklady. Mají tolik funkcí, že tomu snad ani nebudete věřit.

Zpět do obchodu