Vyřídíme dotace

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily - cena a výhody

Je pro domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena zásadním ukazatelem nebo je výhodnější vybírat dle výrobce, funkcí a dalších parametrů? Poradíme Vám, jak si správně vybrat. A se Smart4smart.cz rozhodně nešlápnete vedle.

 

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena

I když kvalita použitých dílů, různé typy funkcí a výrobce jsou důležitými parametry, tak je nutné přiznat si, že pro většinu zájemců o domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena vítězí. Společnost Smart4smart.cz nabízí nabíjecí stanice INCH pro elektroauta od slovinského prověřeného výrobce ETREL. Jejich cena začíná na příjemných 14 479 Kč.

 

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena a funkce

Základní model INCH LITE za již zmíněných 14 479 Kč je ideální pro skromnější uživatele, kteří neočekávají žádné nadstavbové a chytré funkce a jde jim v zásadě jen o jedno – pohodlně a bezpečně nabít svůj elektromobil. Pokud patříte mezi náročnější klienty a neomezuje Vás cena při výběru domácí nabíjecí stanice pro elektromobily, můžete sáhnout po vylepšeném modelu INCH HOME, který je možné propojit s Wi-Fi, podporuje různé komunikační moduly a protokoly a dává vám mnohem víc možností „chytrého“ využívání nabíjecí stanice.

 

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena ovlivňuje

Možná jste někde našli nabíjecí stanici za pár tisíc korun a dozvěděli jste se, že má milion funkcí a je naprosto skvělá. Věříte tomu? Možná byste neměli. Zvlášť ty vyráběné v Asii se nemohou chlubit zrovna dlouhou životností, jsou hodně poruchové a jejich kvalita není taková, jakou očekáváte. Slovinský výrobce ETREL se elektromobilitou zabývá už 15 let a jeho generální partner pro ČR Smart4smart.cz ručí za to, že kvalitu domácí nabíjecí stanice pro elektromobily cena nejen ovlivňuje, ale v tomto případě plně odpovídá. A jejich koupí nešlápnete vedle.

Zpět do obchodu