Vyřídíme dotace

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobil skvěle poslouží a vydrží

Kvalita, dlouhá životnost, špičkové technologie a spolehlivý výrobce i dodavatel – to jsou přednosti, jimiž se chlubí domácí nabíjecí stanice pro elektromobily INCH. V České republice ji můžete zakoupit prostřednictvím společnosti Smart4smart.cz, která je generálním partnerem slovinské výrobní společnosti ETREL.

 

Spolehněte se na kvalitu

Pokud stále nabíjíte svůj elektromobil ze zásuvky a už Vás to přestává bavit, nejspíš přemýšlíte nad praktičtějším, modernějším a sofistikovanějším řešením. A takové tu samozřejmě je. Domácí nabíjecí stanice pro elektromobil INCH od společnosti ETREL patří k nejlepším na trhu. Výrobce ETREL na poli elektromobility působí už přes 15 let a Smart4smart.cz, který je jeho generálním partnerem v České republice, má zkušenosti s elektromobilitou již od roku 2014. Díky tomu se domácí nabíjecí stanice pro elektromobily INCH začíná čím dál častěji objevovat i v Česku – a stejně tak jsou tyto nabíjecí stanice populární i ve zhruba čtyřech desítkách zemí světa.

 

Domácí nabíjecí stanice pro elektromobil je tu pro vás

Nemusíte mít strach, že by domácí nabíjecí stanice pro elektromobil byla složitá na ovládání. Naopak! Pokud si pořídíte verzi INCH LITE, která je cenově přívětivá, čeká Vás práce s jednoduchým, ale zároveň stoprocentně funkčním a zcela bezpečným přístrojem, který může podle vašich požadavků disponovat také integrovanou nadproudovou ochranou nebo integrovaným proudovým chráničem.

 

Propracovanější verze INCH HOME

Další oblíbená nabíjecí stanice pro elektromobil INCH HOME nabízí mnohem více funkcí včetně možnosti připojení k Ethernetu či Wi-Fi, podporu OCPP, Load Guard i komunikačního protokolu Modbus. Součástí je barevný displej a také hliníkové tělo s mechanickou odolností IK10 a IP54. Všechny typy potřebných certifikátů podle platných norem jsou samozřejmě součástí každé nabíjecí stanice. A pokud si nabíjecí stanice pořídíte i pro zaměstnance své firmy, můžete využít cloudového řešení pro vzdálený monitoring v podobě backendového řeeení Ocean.

Zpět do obchodu