Vyřídíme dotace

Domácí nabíjecí stanice je nyní dostupná pro každého

Nabíjení elektroauta ze sítě klasickou zásuvkou je sice jednou z možností, ale není to nejvýhodnější ani nejpohodlnější. I proto domácí nabíjecí stanice získávají na popularitě a nabíječky INCH jsou nyní cenově dostupné pro každého.

 

Domácí nabíjecí stanice má řadu funkcí

Když budete nabíjet své elektroauto klasicky, nezískáte žádné nadstavbové funkce. A možná si myslíte, že je ani nepotřebujete. Jakmile ale poprvé vyzkoušíte domácí nabíjecí stanice INCH, pochopíte, že přesně tohle jste potřebovali už dávno. V základní verzi INCH LITE, která vyhoví naprosté většině klientů, vás nevyjde ani na 20 000 korun. Propracovanější verze INCH HOME už má řadu nadstavbových funkcí a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

Kvalitní domácí nabíjecí stanice

Před pořízením domácí nabíjecí stanice pro elektromobily byste měli pečlivě vybírat a nekupovat tu nejlevnější. Dívejte se především na její kvalitu, zajímejte se o jejího výrobce. Domácí nabíjecí stanice INCH pocházejí ze slovinské výrobny společnosti ETREL, jejímž generálním partnerem pro Českou republiku je společnost Smart4smart.cz. Jejich společné mnohaleté zkušenosti s elektromobilitou zaručují, že se k vám domů dostane špičkový výrobek s mnoha „chytrými“ funkcemi, který vám ušetří starosti i peníze.

 

Levnější nabíjení

Nabíjecí stanice INCH toho umějí víc než byste očekávali. Například můžete nastavit, aby nabíjení elektroauta začalo až ve chvíli, kdy se spustí levný tarif elektřiny. Můžete je napojit na svou chytrou domácnost a třeba i na fotovoltaické panely. Přístup se dá ošetřit pomocí PIN kódu nebo čipových karet. Je možné připojit je na Wi-Fi, disponují cloudovým úložištěm Ocean a umožní vám i rozúčtovat náklady na nabíjení vlastního a třeba firemního auta. Zkrátka s nabíjecími stanicemi INCH nešlápnete vedle.

Zpět do obchodu