Vyřídíme dotace

Domácí nabíjecí stanice elektromobilu je tu teď i pro vás

Zapomeňte na lži o tom, jak jsou domácí nabíjecí stanice elektromobilu drahé a že se nevyplatí investovat do nich. Opak je pravdou! Nabíjecí stanice INCH od kvalitního slovinského výrobce ETREL patří k tomu nejlepšímu a nejvýhodnějšímu, co můžete koupit.

 

Vaše nová domácí nabíjecí stanice elektromobilu

Podíváte-li se na nabídku slovinské společnosti ETREL, která na trhu elektromobility působí už přes 15 let, budete žasnout, co vše se dá dnes pořídit a v jaké kvalitě. O tom, že je na ETREL spolehnutí, svědčí nejen jeho prodeje do více než 40 zemí světa, ale i to, že ho v ČR zastupuje zkušená společnost Smart4smart.cz, která tuzemským klientům nabízí jen ty nejšpičkovější domácí nabíjecí stanice elektromobilu.

 

Funkce, o kterých se vám nesnilo

Nabíjecí stanice INCH nejsou jen obyčejnými nabíječkami. I nejlevnější verze INCH LITE nabízí mimo jiné integrovanou nadproudovou ochranou nebo integrovaný proudový chránič, mechanickou odolnost IK10 a IP54 a nabíjecí výkon až 22 kW. Propracovanější verze INCH HOME je skutečně jedinečná domácí nabíjecí stanice elektromobilu, která kromě výše zmíněného umí komunikovat přes Wi-Fi, má barevný dotykový displej, webové uživatelské rozhraní, správu uživatelů, zvládá rozúčtování nákladů a je zabezpečena PIN kódem. Nemluvě o podpoře protokolů Load Guard, Modbus a OCPP.

 

A co když máte firmu?

Společnost Smart4smart.cz dodává nejen vysoce spolehlivé domácí nabíjecí stanice elektromobilu, ale nabízí i různá řešení pro firmy nebo bytové komplexy. Pro ně jsou určeny především verze nabíječek INCH PRO a INCH DUO, které mají ještě více funkcí, jsou kompletně „chytré“ a je možné na dálku je hlídat, spravovat a upravovat jejich nastavení.

Zpět do obchodu