Vyřídíme dotace

Dobíjecí stanice pro elektromobily umějí víc než čekáte

Připojit kabel do vozu a doufat v nabití nebo spoléhat na dobré pochopení zmatečně blikajících LED diod. Tak funguje většina klasických nabíjecích stanic. Ve skutečnosti jsou ale technologie pro nabíjení elektromobilů mnohem dál, nabízí kromě elegantního designu a kvalitních materiálů také další pokročilé a inteligentní funkce jako například propojení se solárními elektrárnami, bateriovými úložišti a chytrými domácnosti. I v ČR už můžete potkávat nabíjecí stanice pro elektromobily INCH, které Vám všechny tyto funkce dokážou nabídnout.

 

Slovinská kvalita pro elektromobily

Aby mohly nabíjecí stanice pro elektromobily fungovat efektivně, ušetřily svým Vám co možná nejvíce nákladů za nabíjení a nabízely dostatečný komfort, musejí nabíjecí stanice být nejen kvalitně vyrobené, ale také disponovat inteligentními funkcemi. Nabíjecí stanice INCH, které na český trh dodává společnost Smart4smart.cz, pocházejí od slovinského výrobce ETREL. Ten na poli elektromobility působí již více než 15 let. Všechny produkty tohoto výrobce prošli náročným vývojem, mají špičkovou kvalitu a nečekané množství funkcí které Vás překvapí.

 

Nabíjecí stanice pro elektromobily vás nadchnou

Pokud i Vy toužíte po své vlastní nabíjecí stanici, ale bojíte se, že Vás bude nabíjení elektromobilu doma stát nekřesťanské peníze, tak nabíjecí stanice pro elektromobily INCH Vás z tohoto omylu ihned vyvede. Prodává se ve čtyřech základních verzích a můžete si mezi nimi vybrat tu, která bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám. Je libo integrovaný proudový chránič nebo integrovaný MID elektroměr? Toužíte po propojení s WIFI, chytrém nabíjení které dokáže šetřit Vaše náklady za nabíjení, chcete plánovat nabíjení jen na určité hodiny či dny nebo byste rádi nabíjecí stanici propojili s chytrou domácností či přímo s fotovoltaickou elektrárnou? Nic z toho není problém – a nabíjecí stanice INCH toho umí ještě mnohem víc.

 

Investujte do kvality

Můžete si sice pořídit i velmi levnou nabíjecí stanici, vyráběnou zpravidla z plastu a nekvalitních čínských komponent a libovat si, jak jste ušetřili. Je potřeba ale myslet na budoucnost a s tím spojenou životnost stanice a použitých materiálů i komponent. Nabíjecí stanice pro elektromobily INCH mají veškeré potřebné certifikace podle platných norem a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. O samotné kvalitě výrobce nabíjecích stanic Etrel svědčí i to, že je od roku 2021 součástí nadnárodní korporace Landys+Gyr, která je světovým lídrem v oblasti chytrého měření a hospodaření s energií.

Zpět do obchodu