Vyřídíme dotace

Dobíjecí stanice poslouží firmám i domácnostem

Elektromobily jsou čím dál populárnější a jejich majitelé hledají co nejmodernější řešení jejich dobíjení s chytrými funkcemi. Dobíjecí stanice INCH, od slovinského výrobce Etrel vyhoví i nejnáročnějším požadavkům a přinášejí na trh jako první interaktivitu mezi elektromobilem, sítí a uživatelem.

 

Pořiďte si dobíjecí stanice do firmy

Majitelé společností, kteří smýšlejí ekologicky, jistě už minimálně přemýšlejí o zakoupení elektromobilů. S tím je spojeno také zřízení firemní nabíjecí infrastruktury. Pokud od začátku tato problematika není řešena koncepčně, vystavují se společnosti rizikům zmařené investice v podobě nahrazení nevyhovujících stanic za inteligentní řešení. Pro předcházení těchto problémů jsou ideálním řešením dobíjecí stanice INCH PRO nebo INCH DUO dodávané společností Smart4smart.cz. Ty nabízejí chytré nabíjení, komunikaci mezi stanicemi, sdílení výkonu, dynamické řízení výkonu, možnost zadání času odjezdu apod. V neposlední řadě nabízí Smart4smart.cz také sofistikovaný systém pro řízení firemní nabíjecí infrastruktury, správu uživatelů, rozúčtování nákladů apod. Dobíjecí stanice jsou do tohoto systému připojeny a poskytují správci nabíjecí infrastruktury podstatné zjednodušení při monitoringu nebo správy uživatelů.

 

Domácí dobíjení řeší dobíjecí stanice INCH HOME a INCH LITE

Ani po příjezdu domů nemusí být už nabíjení problémem, naopak se jedná o nejpohodlnější řešení nabíjení.  Dobíjecí stanice INCH LITE nebo INCH HOME jsou navrženy přímo pro nabíjení elektromobilů v domácnostech. Můžete si vybrat základní variantu určenou pro nenáročné uživatele v podobě INCH LITE nebo propracovanou variantu INCH HOME s chytrými funkcemi. Každou stanici je pak možné vybavit integrovanou nadproudovou ochranou nebo integrovaným proudovým chráničem – nemusíte tak řešit instalaci podružných rozvaděčů v případě nedostatku místa v hlavním rozvaděči. Dobíjecí stanice INCH HOME navíc nabízí podporu protokolů Modbus a OCPP, stejně jako podporu modulu Load Guard pro dynamické řízení výkonu. Se společností Smart4smart.cz, která je generálním partnerem slovinského výrobce dobíjecích stanic ETREL, se tak nabíjení stane snadnou a komfortní záležitostí.

 

Nastupují inteligentní nabíjecí stanice

Z aktuálních trendů vyplývá, že chytré nabíjecí stanice jako jsou INCH od Smart4smart.cz brzy nahradí ty obyčejné. Možnost propojení s fotovoltaickou elektrárnou či chytrou domácností, naplánování startu nabíjení dle předpokládaného času odjezdu a výhodnějšího tarifu elektřiny či automatické prioritizace mezi více nabíjenými vozidly jsou přesně tím, co uživatelé elektromobilů potřebují a v dlouhodobém horizontu ocení.

 

Zpět do obchodu